BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Akciğer Detoksu Nedir?

AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Sigara içmek akciğerlerin üzerinde başta katran olmak üzere çeşitli zararlı maddelerin birikmesine sebep olur. İlerleyen dönemlerde damar tıkanıklığı, bronşların tıkanması, nefes darlığı, cilt lekeleri ve çeşitli cinsel problemlere sebep olmaktadır. Akciğer Detoksu sigaranın yarattığı bu problemleri engellemek, sigaranın etkilerini azaltmak maksadıyla geliştirilmiş doğal içerikli bir üründür. İçeriğinde siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu, meyan kökü bulunmaktadır. Siyah havuç özü havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan içeriklidir. Zencefil ve ekinezya da antioksidan olarak bilinmekte ve balgam söktürücü özelliği olduğu bilinmektedir. Dağ nanesi solunum yolundaki düz kasları gevşeterek daha rahat nefes almayı sağlar. Akciğer Detoksu doğal ürünlerin bu faydalarından yararlanarak sigaranın zararlı etkilerini temizlemeye yardımcı olabilir.

AKCİĞER DETOKSU NASIL KULLANILIR?

Akciğer Detoksu’nun 1 seti 15 poşet sıvı detokstan oluşmaktadır. Her gün özellikle sabah güne başlarken tüketilmesi önerilmektedir. 1 adet sıvı detoks poşetini 1 bardak ılık suya dökün ve karıştırdıktan sonra için. Her gün 1 adet kullanmak ilk günden itibaren sonuçları gözlemlemenizi sağlayabilir.

AKCİĞER DETOKSU KULLANICILARI NE DİYOR?

Akciğer Detoksu sigara bağımlıları tarafından çok tercih edilen kısa sürede oldukça büyük bir popülerite elde etmiş bir üründür. Kullanıcıları ilk günden itibaren balgam söktürme etkisini hissetmeye başladıklarını bildirmişlerdir. Sizler de sigaranın yarattığı olumsuz etkileri hissediyor fakat sigarayı bırakmakta zorlanıyorsanız en azından Akciğer Detoksunun akciğer temizleyici olabilecek etkisi ile sigaranın verdiği zararları telafi etmeye yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Sizlere özel hazırlanan kampanyalı fiyatlarla hemen internet sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?